Gezonde plantjes in de Westlandse klassen

Erwin de LaleijneWestland

Sinds vorige week zijn alle klassen van de locaties in het Westland opgefleurd met heerlijke plantjes. Heerlijk en gezond want het betreft plantjes met daaraan gele, rode en oranje paprika’s, tomaatjes en komkommers. Het lijkt inmiddels traditie, maar het blijft heel bijzonder dat we deze plantjes elk jaar krijgen. Het eetbare groen is afkomstig van Plantenkwekerij Van der Lugt uit Bleiswijk (https://www.vanderlugt.com/). Theo van der Vlies die werkzaam is bij dit bedrijf regelt dit voor ons. De connectie met onze school is dat Theo de oom is van oud-leerling Samantha. Hoewel Samantha vorig jaar al schoolverlater was, wil het bedrijf van Theo ‘de traditie’ voortzetten, waar we natuurlijk heel blij mee zijn. Van het van dichtbij zien bloeien, groeien en proeven van de vruchten wordt veel geleerd en ook plezier beleefd. Plantenkwekerij Van der Lugt en Theo van der Vlies: bedankt!