Kas Rozenhof Naaldwijk

Marloes VerheulWestland

Een kas bij de Rozenhof

Direct na de zomervakantie is er begonnen een kas bij Careyn Rozenhof in Naaldwijk in te richten voor gebruik. De leerlingen van het Herman Broerencollege gaan na de inrichting in de kas aan de slag met zaaien, planten en oogsten. Bijna de helft van de kas met een totale oppervlakte van 55 m2 wordt voorzien van bestrating, op deze helft komen kweektafels en een plek om in de kas te zitten en van het mooie groen te genieten. Ook de bewoners van de Rozenhof kunnen gebruik maken van de kas.

In het vorige schooljaar is de kas met o.a. inzet van Middin bij de Rozenhof gebouwd, met onze leerlingen is de afgelopen weken al hard gewerkt om het onkruid en de oude graszoden te verwijderen. Als alles volgens plan verloopt kunnen we na de herfstvakantie herfststukjes maken in de kas en de eerste plantjes worden gezaaid. Straks in januari/februari kunnen we meer plantjes gaan zaaien. Komend voorjaar moet de kas in volle bloei en groei komen…!